Fleshlight Eliza Ibarra Ethereal - realistická umělá vagína (přírodní)
Výrobce: Fleshlight
Skladem (4 Obchod)
Nejlevněji — 1 688 Kč
Název Fleshlight vznikl spojením slov „flashlight“ (baterka) a „flesh“ (maso). Pouzdro ve tvaru baterky má diskrétní vzhled, zatímco vnitřní textura napodobuje pocit lidské kůže, takže jde o oblíbený... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| desirel.cz Nejlevnější | Skladem | 1 688 Kč | Do obchodu |
| vibratory.net | Skladem | 1 795 Kč | Do obchodu |
| flagranti.cz | Skladem | 1 795 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 1 854 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Název Fleshlight vznikl spojením slov „flashlight“ (baterka) a „flesh“ (maso). Pouzdro ve tvaru baterky má diskrétní vzhled, zatímco vnitřní textura napodobuje pocit lidské kůže, takže jde o oblíbený a praktický produkt. Vyrobeno podle otisku lákavých stydkých pysků slavné porno divy Elizy Ibarry. Proč je dobrý? FLESHLIGHT! Zcela realistický zážitek z rozkoše!Sensuálně měkký - téměř jako by hladil tvůj penisMěkký, pružný - dokonale se přizpůsobí každé velikostiMaximálně realistický - vytvořený na základě sádrového otisku skutečné vaginyVěrný sexuální zážitek - jako bys pronikal do opravdové vaginyRozmanitě tvarovaný vnitřní povrch pro extra stimulující rozmazlování, když tvůj penis proniká znovu a znovuOriginální výrobek Fleshlight, zapečetěný autentickým holografickým kolkemVe skutečném Fleshlight pouzdru, které je vyrobeno v bílé barvě, v jedinečném, pro tyto produkty typickém tvaru baterky - pro diskrétní uloženíMěkkou vnitřní část lze z pouzdra vyjmout, takže se snadno čistí100% voděodolný, protože neobsahuje žádné elektrické součástkyS podpisem Elizy Ibarry - jedinečné, pouze na těchto stimulátorechNa co si dát pozor: Před a po každém použití důkladně vyčistiK lubrikaci používej výhradně lubrikační gel na vodní báziPři skladování dbej na to, aby se vnitřní část nedostala do kontaktu s jinými pomůckamiSpecifikace produktu, vlastnosti: jedinečná kvalita USAvěrný tvarrealistický materiáldiskrétní, praktické pouzdrolze používat i pod vodousnadné čištěnícelková délka: cca 25 cmvnitřní průměr: cca 1 cm (velmi pružný)vnější průměr: cca 9,5 cmbarva: přírodnímateriál: ABS (pouzdro), TPE (v souladu s nařízením EU, bez ftalátů)Doporučení pro čištění: Je třeba důkladně omýt jemným mýdlem a vlažnou vodou, poté opláchnout a nechat uschnout. Doporučeno: použití speciálního čisticího prostředku (06157060000) - lze objednat zvlášť. Pro zachování hedvábné hebkosti je po vyčištění a vysušení vhodné ošetřit pudrem (obj. č.: 06156920000). Podívej se na prezentační video Fleshlight Eliza Ibarra Ethereal - realistická umělá vagína (přírodní)!
Parametry
| Materiál | umělá kůže |
|---|---|
| Vhodné pro | pro muže |
| stimulační výstupky | Ano |
| realistický vzhled | Ano |
| Je na elektřinu? | Ne |
| Produktová řada | Fleshlight Girls |
| pro koho | pro muže |
| zkušenost | pro začátečníky |
| stimulace | penis |
| typ | podle odlitku,pro více použití,vagíny |
| provedení | nevibrační |
| napájení | bez napájení |
| vlastnosti | elastické,funkce sání,vakuové |
| materiál | Superskin |
| barva | tělová |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 20 a vícecm |
| celková délka | 25cm |
| použitelná délka | 21cm |
| průměr - rozpětí | 0 - 4,9cm |
| průměr | [CZ:roztažitelný od 0,5 cm][SK:roztiahnuteľný od 0,5 cm] |