Dream Toys ELITE JOSEPHINE
Vibrátor Josephine z kolekce Elite od Dream Toys je černý vibrátor se stylovými zlatými barevnými akcenty, zakřiveným tvarem a poměrně velkou, flexibilní hlavou. Výkonný motor nabízí 7 vzorů vibrací... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 855 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 920 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 979 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 1 099 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vibrátor Josephine z kolekce Elite od Dream Toys je černý vibrátor se stylovými zlatými barevnými akcenty, zakřiveným tvarem a poměrně velkou, flexibilní hlavou.
Výkonný motor nabízí 7 vzorů vibrací a 3 rychlosti.
Vibrátor Josephine je dobíjecí pomocí přiloženého USB kabelu. Je vyroben z potravinářského silikonu a ABS, IPX7 vodotěsný a bezpečný pro tělo, bez ftalátů a latexu.
Ovládání lze provádět pomocí 2 tlačítek na základně vibrátoru: horní tlačítko pro zapnutí/vypnutí vibrátoru, spodní tlačítko pro posun vibračních programů.
Délka 20 cm, průměr 3,6
Vibrátor Josephine z kolekce Elite od Dream Toys je černý vibrátor se stylovými zlatými barevnými akcenty, zakřiveným tvarem a poměrně velkou, flexibilní hlavou. Výkonný motor nabízí 7 vzorů vibrací a 3 rychlosti. Vibrátor Josephine je dobíjecí pomocí přiloženého USB kabelu. Je vyroben z potravinářského silikonu a ABS, IPX7 voděodolný a bezpečný pro tělo, bez ftalátů a latexu. Ovládání lze provádět pomocí 2 tlačítek na základně vibrátoru: horní tlačítko pro zapnutí/vypnutí vibrátoru, spodní tlačítko pro posun vibračních programů.
- Kolekce Elite je černá se zlatými akcenty, s jemnými zlatými kroužky kolem knoflíků a odpovídajícím balením.
- Josephine vibrátor, flexibilní, s velkou hlavou
- 1 Výkonný motor
- 7 silných vibračních vzorů a 3 rychlosti
- Dobíjecí, kabel USB s kolíky součástí balení
- Vyrobeno z měkkého potravinářského silikonu a ABS
- Vodotěsný IPX7
- Rozměry: délka 20 cm, průměr 3,6 cm
Parametry
| Délka | 20 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3.7 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 210 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Vaginální, G-bod |
| Distribuce | CZ |
| pro koho | pro ženy |
| zkušenost | pro začátečníky |
| stimulace | G-bod,vagína |
| typ | G-bod |
| velikost | standard |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| materiál | silikon |
| barva | černá |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 20 a více cmcm |
| celková délka | 20cm |
| použitelná délka | 12.5cm |
| průměr - rozpětí | 2 - 3,9 cmcm |
| průměr | 3.5cm |