CleanStream XL Lubricant Launcher
CleanStream XL Lubricant Launcher XL One Shot Lubricant Launcher od CleanStream je navržen pro snadné použití jednou rukou. Pomocí praktických ok na prsty můžete naplnit dávkovač jakoukoli tekutinou,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| sexicekshop.cz Nejlevnější | Skladem | 349 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
CleanStream XL Lubricant Launcher
XL One Shot Lubricant Launcher od CleanStream je navržen pro snadné použití jednou rukou. Pomocí praktických ok na prsty můžete naplnit dávkovač jakoukoli tekutinou, kterou chcete, a vstříknout ji jedním jednoduchým tahem. One Shot Launcher má uzávěr, který zabrání rozlití kapaliny, dokud není vhodná doba pro aplikaci. Nová velikost XL pojme více než dvojnásobné množství lubrikantu.
Proč si vybrat XL Lubricant Launcher od CleanStream:
- kombinujte pouze s lubrikanty na vodní bázi
- přesně cílená aplikace
- jednoduché a intuitivní ovládání
- snadné čištění
- používejte vždy pouze se speciálním čističem erotických pomůcek
- kvalitní ABS plast
Rozměry:
celková délka 19 cm, použitelná délka 13 cm
CleanStream XL Lubricant Launcher
Nabít a vystřelit. XL One Shot Lubricant Launcher od CleanStream je navržen pro snadné použití jednou rukou. Pomocí praktických ok na prsty můžete naplnit dávkovač jakoukoli tekutinou, kterou chcete, a vstříknout ji jedním jednoduchým tahem. One Shot Launcher má uzávěr, který zabrání rozlití kapaliny, dokud není vhodná doba pro aplikaci. Nová velikost XL pojme více než dvojnásobné množství lubrikantu.
Proč si vybrat XL Lubricant Launcher od CleanStream:
- kombinujte pouze s lubrikanty na vodní bázi
- přesně cílená aplikace
- jednoduché a intuitivní ovládání
- snadné čištění
- používejte vždy pouze se speciálním čističem erotických pomůcek
- kvalitní ABS plast
Rozměry:
celková délka 19 cm, použitelná délka 13 cm
Parametry
| Délka | 19 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 1.6 cm |
| Váha | 76 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Objem | 20 ml. |
| Barva | Modrá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální, Klitoriální, Bradavky, Pro páry, G-bod, Penis, Prostata, BDSM, Varlata, Tělo |
| Distribuce | CZ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lubrikační gely |
|---|---|
| Výrobce: CLEANSTREAM | CLEANSTREAM — Lubrikační gely |
| Barva: Modrá | Modrá — Lubrikační gely |
| Délka: 19 cm | 19 cm — Lubrikační gely |
| Distribuce: CZ | CZ — Lubrikační gely |
| Materiál: ABS/Silikon | ABS/Silikon — Lubrikační gely |
| Objem: 20 ml. | 20 ml. — Lubrikační gely |
| Průměr: 1.6 cm | 1.6 cm — Lubrikační gely |
| Váha: 76 g | 76 g — Lubrikační gely |
| Vlastnost materiálu: Tvrdý na dotek | Tvrdý na dotek — Lubrikační gely |
| Voděodolnost: ano | ano — Lubrikační gely |
| Vodotěsnost: ano | ano — Lubrikační gely |