CalExotics Shake Your Ass
Výrobce: California Exotic Novelties
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 856 Kč
Vychutnejte si anální potěšení s kolíkem Naughty Bits Shake Your Ass, který úchvatně zatřese vaším zadečkem a navíc ho ozdobí krásně třpytivým šperkem. Anální kolík má klasický tvar se zúženou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 856 Kč | Do obchodu |
| vibratory.net | Skladem | 995 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vychutnejte si anální potěšení s kolíkem Naughty Bits Shake Your Ass, který úchvatně zatřese vaším zadečkem a navíc ho ozdobí krásně třpytivým šperkem. Anální kolík má klasický tvar se zúženou špičkou a praktickou anální zarážku. Ze zadečku bude vykukovat úžasně třpytivý klenot v jantarové barvě, který zároveň slouží jako tlačítko. Vibrace jsou silné...
Parametry
| Průměr | 4cm |
|---|---|
| Velikost | velké (nad 10 cm) |
| Tvrdost materiálu | měkké |
| Barva | modrá |
| Materiál | silikon |
| Vhodné pro | pro ženy |
| hypoalergenní | Ano |
| vibrační/pulsační programy | Ano |
| Typ napájení | nabíjení USB kabelem |
| Je na elektřinu? | Ano |
| Produktová řada | Naughty Bits by CalExotics |
| pro koho | pro ženy,pro muže |
| zkušenost | pro začátečníky,pro pokročilé |
| stimulace | anál |
| typ | anální šperky,kolíky |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| požadované vlastnosti | ozdobné |
| materiál | silikon |
| barva | černá |
| voděodolnost | voděodolné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 10 - 19,9cm |
| celková délka | 10.7cm |
| použitelná délka | 8cm |
| průměr - rozpětí | 4 - 4,9cm |