Black Velvets Vibrating Plug Medium
Black Velvets Vibrating Plug Vibration Plug Small je hebký silikonový anální kolík malých rozměrů od značky Black Velvets. Proč si vybrat Vibrating Plug od Black Velvets: Černý anální kolík 5 úrovní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| desirel.cz Nejlevnější | Skladem | 482 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 500 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 549 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Black Velvets Vibrating Plug
Vibration Plug Small je hebký silikonový anální kolík malých rozměrů od značky Black Velvets.
Proč si vybrat Vibrating Plug od Black Velvets:
- Černý anální kolík
- 5 úrovní vibrací
- Jednoduché ovládání
- Silikon
- Bezpečný pro tělo
- 1x AAA (baterie není součástí balení)
- Lubrikanty na vodní bázi
Přibližné rozměry:
celková délka: 15 cm, použitelná délka: 1 cm, průměr max: 3 cm
Black Velvets Vibrating Plug
Vibration Plug Small je hebký silikonový anální kolík malých rozměrů od značky Black Velvets, který je velice příjemný a diskrétní. Černý anální kolík s 5 úrovněmi vibrací stisknutím tlačítka. Se zatahovací rukojetí.
Proč si vybrat Vibrating Plug od Black Velvets:
- Černý anální kolík
- 5 úrovní vibrací
- Jednoduché ovládání
- Silikon
- Bezpečný pro tělo
- 1x AAA (baterie není součástí balení)
- Lubrikanty na vodní bázi
Přibližné rozměry:
celková délka: 15 cm, použitelná délka: 1 cm, průměr max: 3 cm
Parametry
| Délka | 15 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 3 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 99 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | Silikon |
| Typ baterie | Baterie AAA |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Klasické baterie |
| Erotogenní zóna | Anální |
| Distribuce | CZ |