Bathmate Hydro Rocket Douche
Bathmate Hydro Rocket Douche Bathmate Hydro Rocket je zařízení pro osobní hygienu navržené pro použití ve sprše jako doplněk vaší osobní očistné rutiny. S ergonomickou, snadno stlačitelnou baňkou s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| sexicekshop.cz Nejlevnější | Skladem | 749 Kč | Do obchodu |
| flagranti.cz | Skladem | 821 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Bathmate Hydro Rocket Douche
Bathmate Hydro Rocket je zařízení pro osobní hygienu navržené pro použití ve sprše jako doplněk vaší osobní očistné rutiny.
S ergonomickou, snadno stlačitelnou baňkou s kapacitou 325 ml a inovativním zpětným ventilem, který zabraňuje návratu vody zpět do baňky, čímž se eliminuje jakákoli možnost kontaminace, si můžete být jisti důkladným hygienickým čištěním.
Hydro Rocket je vyrobena pouze z materiálů bezpečných pro pokožku, které zajišťují bezpečné a hygienické použití, to je opravdu nezbytnost pro čistou a sebevědomou hru.
Jak čistit:
Plně odnímatelná tryska a základna s plochým dnem usnadňuje čištění vaší Hydro Rocket. Jednoduše vyjměte trysku a opláchněte horkou vodou, poté nastříkejte čistič hraček vyvinutý speciálně pro bezpečné čištění silikonové pryže a latexu.
Jak používat:
Použití Hydro Rocket je stejně jednoduché jako efektivní. Jednoduše vyjměte trysku a naplňte nádobu vlažnou vodou, trysku zašroubujte, sprcha je nyní připravena k použití.
Bathmate Hydro Rocket Douche
Bathmate Hydro Rocket je zařízení pro osobní hygienu navržené pro použití ve sprše jako doplněk vaší osobní očistné rutiny.
S ergonomickou, snadno stlačitelnou baňkou s kapacitou 325 ml a inovativním zpětným ventilem, který zabraňuje návratu vody zpět do baňky, čímž se eliminuje jakákoli možnost kontaminace, si můžete být jisti důkladným hygienickým čištěním.
Hydro Rocket je vyrobena pouze z materiálů bezpečných pro pokožku, které zajišťují bezpečné a hygienické použití, to je opravdu nezbytnost pro čistou a sebevědomou hru.
Jak čistit:
Plně odnímatelná tryska a základna s plochým dnem usnadňuje čištění vaší Hydro Rocket. Jednoduše vyjměte trysku a opláchněte horkou vodou, poté nastříkejte čistič hraček vyvinutý speciálně pro bezpečné čištění silikonové pryže a latexu.
Jak používat:
Použití Hydro Rocket je stejně jednoduché jako efektivní. Jednoduše vyjměte trysku a naplňte nádobu vlažnou vodou, trysku zašroubujte, sprcha je nyní připravena k použití.
Parametry
| Voděodolnost | ano |
|---|---|
| Vibrace | ne |
| Váha | 333 g |
| Pulzace | ne |
| Objem | 325 ml. |
| Barva | Černá |
| Materiál | PVC |
| Erotogenní zóna | Anální |
| Distribuce | CZ |
| pro koho | pro muže,pro ženy |
| zkušenost | pro pokročilé |
| stimulace | anál |
| typ | anální sprcha |
| provedení | nevibrační |
| napájení | bez napájení |
| materiál | ABS plast,pryž |
| barva | černá |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 20 a vícecm |
| celková délka | 20.5cm |
| použitelná délka | 7.6cm |
| podrobnější rozměry | [CZ:celková délka 20.5 cm, délka trysky 7,6 cm - použitelná část, průměr trysky 0,9 - 2,3 cm, délka plnící části 12,9 cm, objem 325 ml] [SK:celková dĺžka 20.5 cm, dĺžka trysky 7,6 cm - použiteľná časť, priemer trysky 0,9 - 2,3 cm, dĺžka plniacej časti 12,9 cm, objem 325 ml] |