Arcwave Zing Black
Masturbátor s intenzivními vibracemi Součástí silikonový kroužek pro pevnější úchop 10 vibračních režimů s 10 úrovněmi intenzity Kompaktní a ergonomická velikost pro snadné držení Diskrétní a moderní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 2 796 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 3 495 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 3 771 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 4 113 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Masturbátor s intenzivními vibracemi
-
Součástí silikonový kroužek pro pevnější úchop
-
10 vibračních režimů s 10 úrovněmi intenzity
-
Kompaktní a ergonomická velikost pro snadné držení
-
Diskrétní a moderní design
-
Snadné a pohodlné použití
-
CleanTech silikon – rychlé a hygienické čištění
-
Dobíjecí – součástí USB kabel
-
Součástí praktický úložný sáček
Stylový a diskrétní, přesto s intenzivními zážitky!
Tichý masturbátor Zing od Arcwave poskytuje penis hlubokými a silnými vibracemi, které pronikají celým tělem. Ergonomický tvar s protiskluzovými drážkami perfektně padne do dlaně a umožňuje pohodlné ovládání. Deset režimů vibrací s deseti úrovněmi intenzity si snadno nastavíte jediným tlačítkem – každý si najde ideální rytmus. Silikonový kroužek zvyšuje úchop a prohlubuje intenzitu zážitku. Ideální pro nové a výjimečné orgasmy – doma i na cestách, o samotě nebo s partnerem.
Vyrobeno z hladkého a kvalitního CleanTech silikonu, který zajišťuje maximální pohodlí při použití s lubrikantem. Čištění je rychlé a jednoduché. Masturbátor lze po použití uložit do přiloženého úložného sáčku,
Masturbátor s hlubokými vibracemi
-
Součástí je silikonový kroužek pro pevnější úchop
-
10 vibračních režimů v 10 intenzitách
-
Kompaktní velikost, snadno se drží
-
Diskrétní a stylový design
-
Snadné použití
-
CleanTech silikon – snadno se čistí
-
Dobíjecí – součástí USB kabel
-
Součástí je i úložný sáček
Stylový a diskrétní design, ale extra silné zážitky!
Tichý a nenápadný masturbátor Zing od Arcwave potěší penis hlubokými, silnými vibracemi, které rezonují po celém těle. Snadno uchopitelný a kompaktní masturbátor se stylovými protiskluzovými drážkami perfektně padne do dlaně a je velmi snadný na použití. Deset vibračních režimů v deseti intenzitách lze snadno ovládat stiskem tlačítka. Každý si tak najde ideální rytmus penetrace! Silikonový kroužek je součástí pro ještě pevnější a intenzivnější zážitek. Pro nové, spektakulární orgasmy – doma i na cestách, o samotě nebo s partnerem.
Masturbátor je vyroben z hladkého, kvalitního CleanTech silikonu, který zajišťuje maximální komfort při použití s lubrikantem. Následné čištění je rychlé a snadné. Poté lze masturbátor diskrétně a bez prachu uložit do přiloženého úložného sáčku.
Parametry
| Délka | 11 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 505 g |
| Pulzace | ano |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Distribuce | CZ |
| pro koho | pro gaye,pro muže |
| zkušenost | pro začátečníky,pro pokročilé |
| stimulace | penis |
| typ | pro více použití,stimulátory |
| provedení | vibrační |
| pohon | Li-ion |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| materiál | silikon |
| barva | černá |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 10 - 15,9cm |
| celková délka | 11cm |
| průměr - rozpětí | 5 a vícecm |
| průměr | [CZ:vnitřní průměr otevřený od 2,8 cm do přibližně 7 cm] [SK:vnútorný priemer otvorený od 2,8 cm do približne 7 cm] |